Konkurs: FiliżAnka czyli najlepsze muffinki w Siedlcach!

Konkurs FiliżAnka

Ania jest osobą niesamowitą. Kiedy wyciągnęłam do niej rękę, by zaprosić ją do akcji #MajJakMuffinka, nie spodziewałam się, że trafię na kobietę tak ciekawą i pełną pasji. Jej historia stanowi wspaniały dowód na to, że i w Polsce są kobiety, które mogą mieć wszystko!

Architekt za biurkiem, właścicielka i menadżer kawiarni FiliżAnka za ladą, oddana mama dwójki dzieci (a już niedługo trójki!) i kochająca żona męża, od którego czasami dzielą ją setki kilometrów. Dodatkowo prowadzi też nowoczesny notes kuchenny, pod wdzięczną nazwą Z mojej kuchni, gdzie zbiera swoje ulubione przepisy. Aż chciałoby się zapytać: Jak ona to robi? Ania odpowiada na to skromnie, że po prostu ogarnia kilka tematów naraz 🙂

Miłość do przyjmowania gości narodziła się w Ani już dawno. Kiedy więc natrafiła na informację o sprzedaży FiliżAnki poczuła, że to teraz albo nigdy. Nazwa przekonała ją do tego, żeby spróbować. Od kilku miesięcy jest więc nową właścicielką kawiarni i z pasją stara się nadać jej nową twarz i tchnąć w nią nowego ducha.

Konkurs FiliżAnka

Ania zdecydowała się otworzyć swoje progi dla mamuś z dziećmi. To właśnie dla nich przygotowuje szeregi zajęć, od zajęć fizycznych takich jak aerobik dla kobiet w ciąży i ćwiczenia dla młodych mam z niemowlakami po ofertę dla duszy: spotkania z psychologiem, spotkania przy kawie kobiet kreatywnych czy dni z grami planszowymi. Bardzo podoba mi się, że Ania podłapała trendy krajów najbogatszych i organizuje też imprezy typu swap parties: w określone dni można przewrócić swoją szafę do góry nogami, wybrać wszystko, co jest wysokiej jakości i w świetnym stanie a czego już nie nosimy i wymienić się ubraniami i akcesoriami z innymi, a także dowiedzieć się więcej o sztuce makijażu.

Dla dzieci jest również pełno atrakcji: przedstawienia, zajęcia taneczne, warsztaty cukiernicze, podczas których wykonują słodkie ozdoby, które potem pałaszują, warsztaty rzeźbiarskie i teatralne a także bajkoterapia czy czytanie bajeczek po angielsku i holendersku.

Wszystko to oczywiście nie może odbywać się na pusty żoładek, dlatego poza napojami, Ania oferuje także przekąski, w tym ciasta i muffinki własnego wypieku. Szczególną popularnością cieszą się jej cytrynowe muffinki z borówkami amerykańskimi i bezmleczne muffinki bananowe z czekoladą (dla łasuchów oferowane także w wersji z bitą śmietaną).

W domu Ania często piecze także muffinki wytrawne. To właśnie na nie podzieliła się z nami przepisami w tym tygodniu.

Konkurs filiżanka

Wypatruj więc Ani przepisów na:

1. Muffinki z boczkiem i pietruszką

2. Muffinki z oliwkami i serem

Pojawią się na blogu w tym tygodniu!

Natomiast każdy, kto chciałby spróbować jej słynnych muffinek słodkich, zaproszony jest do wzięcia udziału w naszym konkursie!

FILIŻANKA I KULINARNE EUREKI: WIELKI KONKURS

Miałbyś/miałabyś ochotę spróbować osławionych muffinek Ani? Nic prostszego!

Boisz się, że jedna muffinka to dla Ciebie za mało lub chętnie wybrałbyś się/wybrałabyś się na te pyszności w miłym towarzystwie? I o to się zatroszczyliśmy!

Weź udział w naszym konkursie i wygraj DWIE MUFFINKI, które otrzymasz po zakupie dowolnego napoju w FiliżAnce!

Oto wszystko co musisz zrobić:

Na Facebooku odnajdź posta, w którym opisane są szczegóły konkursu (albo kliknij na słowo POST albo skopiuj i wklej link poniżej)

W poście prosimy Cię, byś zrobił/zrobiła 3 proste rzeczy:

1. Polub Kulinarne Eureki

2. Polub Kawiarnię FiliżAnka

3. Zostaw swój komentarz pod postem informującym o promocji i taguj w nim osobę, którą zabierzesz ze sobą na pyszne muffinki!

Wśród wszystkich uczestników, którzy wykonali wszystkie trzy kroki (o ile lubiłeś którąś ze stron już wcześniej, oczywiście nie musisz jej polubiać drugi raz) rozlosowana zostanie nagroda w postaci kuponu uprawniającego do darmowego otrzymania dwóch wybranych muffinek przy zakupie dowolnego napoju. Kupon będzie ważny do końca maja.

Nie zwlekaj:

WYGRAJ MUFFINKI!

I koniecznie daj znać znajomym na Facebooku o konkursie! Chyba już nie masz żadnych wątpliwości, że FiliżAnka to wspaniałe miejsce?! Podziel się więc tą wiedzą!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.