Maj jak Muffinka

Maj jak muffinkaMaj to miesiąc magiczny. Zbudzona do życia natura pulsuje miłością, zapachem, smakiem. To idealny czas wiosennych pikników, czyli majówek. A co może być lepsze niż piękna sceneria, ludzie, których kochamy, przyjaciele bądź rodzina, kocyk, a na nim przysmaki?!

Przysmaki, które są nie tylko wyborne, ale także wygodne, zarówno do transportu, jak i do jedzenia. Różnorodne, by każdy znalazł coś dla siebie. Słodkie dla łasuchów. I wytrawne dla tych, którzy za słodyczami nie przepadają. Pożywne, tak, by zaspokoić wzbudzony świeżym powietrzem apetyt. Spektakularne – tak, by swoją prezentacją zaskoczyć. I łatwe w przygotowaniu, by cieszyć się majówką!

‘M’ to nie tylko maj. ‘M’ to także MUFFINKA! Danie, które jest idealnym rozwiązaniem piknikowych dylematów kulinarnych. Danie, które kryje w sobie potencjał o jakim marzy każdy, kto lubi pyszności pochłaniające jedynie niewiele czasu i wygodne. Danie, które stanowić może zarówno deser jak i pełnowartościowe śniadanie lub kolacje. Takie, które można podać na eleganckiej uroczystości i na nieformalnym spotkaniu ze znajomymi. Jeść w trakcie drogi do pracy, w szkole na przerwie czy wieczorem, oglądając ulubiony serial.

Dlatego – tym razem już oficjalnie – majowa akcja ‘Maj jak Muffinka’ jest rozpoczęta!

Co dla Was zaplanowaliśmy w ramach ‘Maj jak Muffinka’?

Maj jak muffinka przepisy

‘Maj jak Muffinka’ to przepisy na muffinki

W maju Kulinarne Eureki całkowicie ulegają muffinkowej obsesji. Wszystkie przepisy, jakie znajdziecie na blogu, będą wariacjami na temat muffinek, tych słodkich i tych wytrawnych. Przepisy będą publikowane z większą intensywnością niż zazwyczaj. Niektóre z nich to sprawdzone klasyki, inne to nasza inwencja twórcza, by Was zaskoczyć, zainspirować i zabrać na nowe wyżyny smaku. Będziemy także dzielić sie przepisami innych, gdyż udało nam się zaangażować w naszą muffinowe szaleństwo wiele ciekawych osób! Nie tylko z Polski, ale i z całego świata!!

Maj jak muffinka-wszystko

‘Maj jak Muffinka’ to wszystko co musisz wiedzieć o muffinkach

Zaczynamy w niedzielę, 3-go maja, wielkim artykułem, z którego dowiecie się wszystkiego, co powinno się wiedzieć o muffinkach. Skąd pochodzą, czym są, jaka jest różnica między nimi a cupcakami i które są zdrowsze, a także jak je przygotowywać krok po kroku.

Maj jak muffinka - -konsultacje‘Maj jak Muffinka’ to konsultacje kulinarne

Zdecydowaliśmy się też zrobic coś zupełnie szalonego. Przez cały maj, poprzez stronę facebookową Kulinarnych Eurek (www.fb.com/kulinarneeureki) możesz dawać nam wszelkie pytania odnośnie muffinek, ich przygotowania itd. Możesz też dzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami, a nawet opisać, dlaczego przepis Ci nie wyszedł a my zrobimy co w naszej mocy, żeby temu zaradzić.

Maj jak muffinka - konkursy‘Maj jak Muffinka’ to konkursy

Czym byłoby muffinkowe szaleństwo bez konkursów z nagrodami? W maju ogłosimy też szereg konkursów, odpowiednich dla każdego z Was, dla tych, którzy lubią piec, ozdabiać, szaleć w mediach społecznościowych a nawet pisać! Miejcie oczy i uszy szeroko otwarte 🙂

Maj jak muffinka - social media‘Maj jak Muffinka’ to media społecznościowe

Chcemy by ‘Maj jak Muffinka’ odbił się szerokim echem w mediach społecznościowych, tak, by cała Polska zaraziła się naszą obsesją! #majjakmuffinka to nasz oficjalny #. Super będzie, jeśli będziemy go wszyscy używać, dzieląc się informacjami na temat akcji. Bardzo liczymy na Twoją pomoc!

Dołącz do nas:

Facebook: http://www.fb.com/kulinarneeureki

Pinterest: http://www.pinterest.com/kulinarneeureki

Twitter: @KulinarneEureki http://www.twitter.com/KulinarneEureki

I pamiętaj, koniecznie podziel ten artykuł na Facebooku, tak, by Twoi znajomi także wiedzieli o naszej muffinkowej akcji. Wystraczy,  że zjedziesz do jego końca, wybierzesz ikonkę Facebooka i opcję podziel. Możesz to dla nas zrobić?

Z góry wielkie dzięki!

 

Kto jest gotowy na muffinkowy zawrót głowy?

Zaczynamy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.