Sekrety Blogowania

Sekrety Blogowania

Hey!

Myślisz o blogowaniu, ale nie wiesz jak zacząć?

A może szukasz case study, żeby sprawdzić, jak to wszystko działa?

Jesteś przytłoczony ilością informacji na temat blogowania, jaka jest dostępna w Internecie?

Nasz ekskluzywny newsletter Sekrety Blogowania, którego treści dostępne są wyłącznie dla subskrybentów, stanowi idealne rozwiązanie dla Ciebie! Co tydzień dzielimy się z Tobą jednym sekretem, który zastosowaliśmy dla naszego bloga. Przedstawiamy instrukcje krok po kroku lub podsumowania albo nasze osobiste odczucia odnośnie oferowanych rozwiązań.

Dlaczego to robimy? Tak jak piszemy w FAQ Blogowo, Kulinarne Eureki stanowią dla nas pewnego rodzaju eksperyment i jednocześnie wielką przygodę. Chcemy sprawdzić, także poprzez analizę porównawczą, jak szybko i łatwo można odnieść sukces jako bloger w Polsce, a jak na świecie, jakie wiążą się z tym benefity, a jakie wyzwania.

Wiele blogów kulinarnych w Polsce jest na bardzo niskim poziomie. Obserwujemy też mnóstwo blogów – nie tylko kulinarnych – na których widać wiele straconych okazji do zarobku, budowania bazy czytelników czy nawet wyrażenia siebie w sposób jasny i zrozumiały.

Wiemy, Polacy wszystko wiedzą lepiej i nie lubią przyjmować wskazówek. Uwielbiają też, jak jest ciężko i nic się nie udaje. Krew, pot i łzy – TAK! Ale pod warunkiem, że wszystko pójdzie na marne. Wiemy też, że są Polacy zupełnie od ogółu przeciwni, otwarci na nowości, na krytykę, na poradę. Tacy, którzy wiedzą, że wszystko, na czym skupi sie wystarczająco dużo wysiłku i bawi się przy tym wyśmienicie, ma ogromne szanse stać się możliwe i przerosnąć najśmielsze oczekiwania. I to dla nich dzielimy się naszymi doświadczeniami, wiedzą o blogowaniu, marketingu, sprzedaży i designie jaką zdobywaliśmy przez lata na całym świecie (i nadal zdobywamy) i to im pokazujemy, jak my się bawimy blogując.

Wybór, jakim jesteś człowiekiem, jest w Twoich rękach.

Podobnie wybór czy chcesz odnieść sukces czy szczęśliwie płakać w kącie, że się nie udało.

Jeśli jesteś ciekaw, czym możemy się z Tobą podzielić – i jeśli jesteś gotów na więcej niż pasywne czytanie i bezsensowne wygłaszanie krytyki (bo ja wiem lepiej), szanse są, że spodoba Ci się to, co robimy. Zapisz się na listę Sekrety Blogowania teraz!

Bo blogowanie nie musi być przygodą podejmowaną w samotności.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.